تا دو هفته آینده کل سیمان در بورس عرضه می شود

دسته بندی : اخبار روز | هلدینگ آسیا مواد شاهرود | فروش سیمان
بورس سیمان

 

هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است تا ضمن فروش سیمان اخبار روز سیمان را نیز در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

 خبر


با پیگیری هلدینگ آسیا مواد شاهرود  خبرها حاکی از آن است که قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی از عرضه کل سیمان در بورس کالا طی دو هفته آینده خبر داد.

     محمدصادق مفتح در حاشیه جلسه روز گذشته ستاد تنظیم بازار، در خصوص توزیع سیمان در بورس گفت: سیمان هم اکنون در بورس به صورت کامل توزیع نمی شود که کار را مشکل کرده است، اما در وزارت صمت جلسات متعددی با انجمن سیمان و شرکت بورس برگزار شده است و آن ها هم پذیرفته اند که کل عرضه و تقاضا در بورس انجام شود، اما مهلت دو هفته ای خواسته اند تا ساز و کار مناسب را تدارک ببینند.

مفتح افزود: ما تکلیف کرده ایم که ظرف دو هفته تمام تولیدات کارخانجات در بورس عرضه شود، اما برخی کارخانجات تمکین نکرده اند که در صورت ادامه، به دستگاه های نظارتی معرفی خواهند شد.

      وی تصریح کرد: سازمان بورس هم پذیرفته که در صورت عرضه سیمان در بورس کالا، ساز و کار لازم را ظرف مدت 48 ساعت پیش بینی کند.

     قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی افزود: این اتفاقی بزودی در فولاد هم خواهد افتاد و همه تولیدات کارخانجات از طریق بورس کالا توزیع خواهد شد.

برچسب ها : اخبار,اخبار سیمان,بورس سیمان,خبر روز سیمان,خبر سیمان,سیمان چه خبر؟,سیمان خبر,عرضه سیمان

……………… محصولات ما ………………

………………….. مقالات …………………..

در مورد سیمان چه می دانید؟

سیمان چیست؟      هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است که با مقالاتی ضمن فروش سیمان اطلاعاتی در رابطه با سیمان و مسائل مرتبط با…
نوشته قبلی
از عرضه سیمان در بورس کالا پاسداری می کنیم
نوشتهٔ بعدی
بیش از یک میلیون تن سیمان شنبه در بورس کالا عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست