تأمین برق مورد نیاز صنعت سیمان

دسته بندی : اخبار روز | هلدینگ آسیا مواد شاهرود | فروش سیمان

هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است تا ضمن فروش سیمان اخبار روز سیمان را نیز در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

جلسه هیأت مدیره انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با وزیر نیرو

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان ایران، به منظور تأمین برق موردنیاز صنعت سیمان، با توجه به محدودیت برق و در جهت رفع تنگنای تولید سیمان و کلینکر جلسه ای با حضور وزیر محترم نیرو و معاونین ذیربط، بعدازظهر یکشنبه مورخ 22 خرداد در محل وزارت نیرو تشکیل شد.

در این جلسه با توجه به نظر مساعد وزیر محترم نیرو، موافقت شد برق اختصاص یافته به صنعت سیمان به نحوی مدیریت شود تا امکان تولید 5 میلیون تن کلینکر و سیمان در ماه فراهم شود.

در این رابطه انجمن سیمان موظف گردید تا با هماهنگی وزارت نیرو و مدیران عامل کارخانه های سیمان جهت مدیریت تولید در هر منطقه اقدام و با برگزاری جلسات کارشناسی با حضور مدیران شرکت های برق منطقه ای و مدیران عامل کارخانه های سیمان زیر پوشش هر منطقه برنامه ریزی لازم را به صورت مرحله ای انجام دهد تا بازار سیمان با هیچ التهابی از سمت عرضه مواجه نگردد. به معنای دیگر انرژی برق لازم برای حفظ تولید سیمان و مدیریت بازار در برنامه مدیریت توزیع برق و مصرف سیمان گنجانده شود.

برچسب ها : اخبار,اخبار سیمان,برق سیمان,بورس سیمان,خبر روز سیمان,خبر سیمان,سیمان چه خبر؟,سیمان خبر,سیمان و بورس,عرضه سیمان

……………… محصولات ما ………………

………………….. مقالات …………………..

در مورد سیمان چه می دانید؟

سیمان چیست؟      هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است که با مقالاتی ضمن فروش سیمان اطلاعاتی در رابطه با سیمان و مسائل مرتبط با…
نوشته قبلی
حمایت حداکثری بانک ملی ایران از صنعت سیمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست