عرضه 295 هزار تُن سیمان در بورس کالا طی امروز، توسط 19 تولیدکننده

دسته بندی : اخبار روز | هلدینگ آسیا مواد شاهرود | فروش سیمان

           هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است تا ضمن فروش سیمان اخبار روز سیمان را نیز در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

        19 تولیدکننده سیمان کشور، امروز با عرضه 295 هزار تُن انواع محصول خود به بورس کالای ایران می آیند تا علاوه بر ثبت آماری جدید در میزان عرضه سیمان در بورس، مهر خروج از «نظام قیمت گذاری دستوری» این بار برای صنعت سیمان کشور زده شود.

       بر اساس اطلاعیه عرضه بازار فیزیکی بورس کالای ایران امروز و از سوی 19 شرکت سیمانی در مجموع 295 هزار و 900 تُن انواع سیمان تیپ 2 و 5، سیمان سفید و سیمان پوزولانی در تالار محصولات صنعتی و معدنی روی تابلو می رود.

       بر اساس جدول عرضه ها، بیشترین عرضه از سوی شرکت سیمان آبیک با حجم 45 هزار تُن خواهد بود. همچنین سیمان ارومیه 27 هزار تُن، سیمان بجنورد 30 هزار تُن، سیمان بهبهان 4200 تُن، سیمان تهران 1500 تُن، سیمان خاش 7500 تُن، سیمان خزر 15 هزار تُن، سیمان خوزستان 13 هزار تُن و سیمان دورود نیز 5 هزار تُن انواع محصولات خود را در بورس کالا عرضه می کنند.

برچسب ها : اخبار,اخبار سیمان,خبر روز سیمان,خبر سیمان,سیمان چه خبر؟,سیمان خبر

……………… محصولات ما ………………

………………….. مقالات …………………..

در مورد سیمان چه می دانید؟

سیمان چیست؟      هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است که با مقالاتی ضمن فروش سیمان اطلاعاتی در رابطه با سیمان و مسائل مرتبط با…
نوشته قبلی
صادرات 240 هزار تن کلینکر از پایانه شلمچه به عراق
نوشتهٔ بعدی
آثار مثبت عرضه سیمان در بورس کالا در حال نمایان شدن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست