تولید سیمان در مرداد ماه امسال 4.5 میلیون تن بود.

دسته بندی : اخبار روز | هلدینگ آسیا مواد شاهرود | فروش سیمان
news cement

هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است تا ضمن فروش سیمان اطلاعاتی نیز در خصوص سیمان و مطالب مرتبط با آن در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

خلاصه خبر


مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: تولید سیمان در مردادماه امسال 4.5 میلیون تن بوده است و از لحاظ تولید سیمان هیچ گونه مشکلی نداریم.

سیف اله امیری در نشست آغاز اجرای برنامه های کوتاه مدت مرتبط با تنظیم بازار سیمان، صادرات، رفع موانع و پشتیبانی از تولید که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: 10 گروه منطقه ای در حوزه سیمان تشکیل شده و جلسات مختلفی با مصرف کنندگان، تولیدکنندگان و سامانه افق داشته ایم.

ثبت نام 10500 مصرف کننده سیمان در بورس کالا / ثبت نام 62 واحد تولیدی سیمان در سامانه بورس کالا

مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت همچنین بیان کرد: معرفی فروشگاه های اینترنتی جهت خریدهای خرد سیمان باعث رقابت و کاهش قیمت خواهد شد.

مشروح خبر


هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان در این خصوص مینویسد: سیف اله امیری در نشست آغاز اجرای برنامه های کوتاه مدت مرتبط با تنظیم بازار، صادرات، رفع موانع و پشتیبانی از تولید که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: 10 گروه منطقه ای در حوزه سیمان تشکیل شده و جلسات مختلفی با مصرف کنندگان، تولید کنندگان و سامانه افق داشته ایم.

ثبت نام 10500 مصرف کننده سیمان در بورس کالا

وی با اعلام اینکه 10 هزار و 500 مصرف کننده سیمان برای خرید این محصول در بورس کالا ثبت نام کرده اند، یادآوری کرد: این رقم قبلاً 5 هزار مصرف کننده بوده است و اگر کارگزاری های بورس کالا در این حوزه فعال تر عمل کنند این رقم نیز بالاتر خواهد رفت.

ثبت نام 62 واحد تولیدی سیمان در سامانه بورس کالا

مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت با بیان اینکه 62 واحد سیمانی در سامانه بورس کالا ثبت نام کرده اند، ادامه داد: 52 واحد سیمانی نیز در حال عرضه در بورس هستند، اما 9 واحد سیمانی هنوز در بورس کالا وارد نشده اند که تا هفته آینده تکلیف آنها نیز مشخص خواهد شد.

قیمت ها در بازار سیمان پایین آمده است.

امیری با اعلام اینکه یک میلیون و 600 هزار سهم در بورس کالا عرضه شده است، گفت: با توجه به اعمال سیاست های جدید، قیمت ها در بازار سیمان کاهش یافته است و تعداد تأمین کنندگان در سامانه افق 160 واحد است که واحدهای خرده فروشی نیز باید به این سامانه وارد شوند.

ضرورت معرفی فروشگاه های اینترنتی جهت خریدهای خرد سیمان

مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت همچنین بیان کرد: معرفی فروشگاه های اینترنتی جهت خریدهای خرد سیمان باعث رقابت و کاهش قیمت خواهد شد.

برچسب ها : اخبار,اخبار سیمان,خبر روز سیمان,خبر سیمان,سیمان چه خبر؟,سیمان خبر

……………… محصولات ما ………………

………………….. مقالات …………………..

در مورد سیمان چه می دانید؟

سیمان چیست؟      هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است که با مقالاتی ضمن فروش سیمان اطلاعاتی در رابطه با سیمان و مسائل مرتبط با…
نوشته قبلی
همه سیمان کشور در دامان بورس کالا!
نوشتهٔ بعدی
کاهش قیمت سیمان در بازار / در تولید سیمان مشکلی نداریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست