حضور شرکت سیمان سفید شرق در نمایشگاه بازسازی کشور سوریه

دسته بندی : اخبار روز | هلدینگ آسیا مواد شاهرود | فروش سیمان
اخبار سیمان

         هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است تا ضمن فروش سیمان اخبار روز سیمان را نیز در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

        بنا بر تمهیدات اتخاذ شده از طرف هلدینگ سیمانی غدیر و با هدف آشنایی با بازار و تجار علاقه مند به واردات از ایران و شناسایی فرصتهای اقتصادی مناسب با رویکردهای مجموعه سرمایه گذاری غدیر و گروه سیمانی آن، شرکت سیمان سفید شرق به عنوان تنها شرکت سیمان ایرانی در نمایشگاه بازسازی کشور سوریه که نیمه اول تیرماه 1400 در دمشق برگزار گردید به صورت فعال مشارکت داشت.

       بازدید مسئولین دولتی کشور سوریه از جمله وزیر صنعت سوریه از غرفه و ارائه توضیحات مفصل به ایشان، مذاکره با سفیر جمهوری اسلامی ایران در دمشق در خصوص موضوعات مرتبط، دیدار و مذاکره با برخی از تجار سوری در حاشیه نمایشگاه، مصاحبه با شبکه های تلویزیون العهد و سانا و روابط عمومی اتاق بازرگانی سوریه و مذاکره با برخی مدیران کارخانجات سیمان سوریه از جمله فعالیت های گروه شرکت کننده در این نمایشگاه بوده است.

برچسب ها : اخبار,اخبار سیمان,خبر روز سیمان,خبر سیمان,سیمان چه خبر؟,سیمان خبر

……………… محصولات ما ………………

………………….. مقالات …………………..

در مورد سیمان چه می دانید؟

سیمان چیست؟      هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است که با مقالاتی ضمن فروش سیمان اطلاعاتی در رابطه با سیمان و مسائل مرتبط با…
نوشته قبلی
نرخ سیمان در شهرهای مختلف شناور است
نوشتهٔ بعدی
نسخه سازمان حمایت از مصرف کننده برای ساماندهی بازار سیمان ناکارآمد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست