آثار مثبت عرضه سیمان در بورس کالا در حال نمایان شدن است.

دسته بندی : اخبار روز | هلدینگ آسیا مواد شاهرود | فروش سیمان

          هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است تا ضمن فروش سیمان اخبار روز سیمان را نیز در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

            دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان، عرضه و ورود سیمان به بورس کالا را رخداد بسیار مثبتی برای این صنعت خواند و گفت: با پذیرش های جدید و عرضه تدریجی کل محصولات تولیدکنندگان سیمان در بورس کالا، شاهد خروج کامل سیمان از شمول قیمت گذاری دستوری و تثبیت حرکت این صنعت در مسیر واقعی سازی قیمت ها خواهیم بود.

        دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان گفت: اکنون که بخشی از تولیدات صنعت سیمان راهی بورس کالا شده، این امید به وجود آمده که با تکمیل این فرآیند و عرضه محصول سایر واحدهای تولیدی، سیمان به طور کامل از شمول قیمت گذاری دستوری خارج و صنعت سیمان به تعادل برسد.

      وی افزود: با توجه به اینکه سیمان، به تازگی وارد بورس کالا شده، برطرف شدن تمام مشکلات اندکی زمان بر است، اما به طور قطع بورسی شدن این محصول آثار و پیامدهای بسیار مثبتی برای این صنعت به همراه خواهد داشت.

برچسب ها : اخبار,اخبار سیمان,خبر روز سیمان,خبر سیمان,سیمان چه خبر؟,سیمان خبر

……………… محصولات ما ………………

………………….. مقالات …………………..

در مورد سیمان چه می دانید؟

سیمان چیست؟      هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است که با مقالاتی ضمن فروش سیمان اطلاعاتی در رابطه با سیمان و مسائل مرتبط با…
نوشته قبلی
عرضه 295 هزار تُن سیمان در بورس کالا طی امروز، توسط 19 تولیدکننده
نوشتهٔ بعدی
نرخ سیمان در شهرهای مختلف شناور است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست