بازگشت سیمان به قیمت اولین هدیه دولت

pic cement

هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است تا ضمن فروش، اخبار روز را نیز در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

با پیگیری هلدینگ آسیا مواد شاهرود  خبرها حاکی از آن است مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سیمان کشور از بازگشت قیمت سیمان به قیمت قبلی به عنوان یکی از اولین هدایای دولت جدید نام برد.

عسگری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سیمان اظهار کرد: سیمان شاهرود بار سنگینی از نیاز تهران را در شش ماه دوم هر سال به دوش می کشد.

وی با بیان اینکه تلاش داریم تا بازار سیمان در کشور را به سطح منطقی و قابل قبول برسانیم افزود: در چند ماه گذشته شاهد بودیم که قیمت سیمان تا هر تن یک میلیون تومان هم افزایش یافت اما با اقدامات انجام شده، خوشبختانه این میزان به هر تن 38000 تومان کاهش پیدا کرد.

وی با بیان اینکه با آغاز به کار دولت سیزدهم، اولین کالایی بود که به قیمت قبلی بازگشت خاطرنشان کرد: یکی از راههای تحقق وعده ساخت یک میلیون مسکن در سال توسط وزیر راه و شهرسازی، کنترل قیمت سیمان است.

عسگری با اشاره به اینکه کاهش قیمت سیمان با یک تصمیم درست و عرضه به موقع سیمان در بورس کالا، محقق شد گفت: برای این منظور که تولید و عرضه سیمان در فصل زمستان با مشکلی مواجه نشود از هم اینک باید به فکر تولید بیشتر و ذخیره سازی مناسب بود.

وی گفت: شرکت ساویل به عنوان یکی از شرکت های سدساز مطرح و برجسته ی کشور، آمادگی کامل داریم تا در پروژه های بزرگ عمرانی استان سمنان مشارکت نماید.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سیمان کشور ادامه داد: در حوزه حمل و نقل، شرکت های تابعه ی شرکت سیمان تامین، آمادگی دارد در پروژه های این استان مشارکت کند.

وی تصریح کرد: قریب به 53 شرکت زیر مجموعه شرکت بزرگ سیمان تامین ایت و این شرکت در تعدادی از مراکز صنعتی و تولیدی از جمله شرکت سیمان شاهرود نیز مستقیما سهامدار می باشد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سیمان کشور خاطرنشان کرد: 52 درصد از سهم سیمان شاهرود مربوط به شرکت تامین سیمان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید