بی برنامگی قطعی برق واحدهای تولیدی منجر به التهاب بیشتر بازار سیمان و فولاد میشود.

دسته بندی : اخبار روز | هلدینگ آسیا مواد شاهرود | فروش سیمان
عکس سیمان

          هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است تا ضمن فروش سیمان اخبار روز سیمان را نیز در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس میگوید بی برنامگی در خدمات رسانی و قطعی برق واحدهای تولیدی و صنعتی موجب کاهش تولید این واحدها شده و این امر منجر به التهاب بیشتر بازار سیمان و فولاد میشود.

        نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی افزود: همانگونه که تولیدکنندگان فولاد و سیمان باید تمام توان خود را برای تنظیم بازار این محصولات به کار برند تا آشفتگی بازار ساماندهی شود، دولت نیز بایستی در راستای حمایت از تولیدکنندگان و کمک به جامعه کارگری و جلوگیری از توقف تولید برای تأمین برق موردنیاز واحدهای تولیدی اقدامات لازم را انجام دهد.

        نماینده مردم در مجلس یازدهم با تأکید بر ضرورت جلوگیری از نوسان در برق واحدهای تولیدی و صنعتی ادامه داد: اگر انرژی و به ویژه برق موردنیاز این واحدها، به صورت مرتب تأمین نشود. شاهد کاهش تولید و رکود فعالیت واحدهای تولیدی خواهیم بود. از سوی دیگر این روند منجر به آسیب به ماشین آلات و دستگاه های این واحدها خواهد شد در حالیکه بسیاری از آنها با تجهیزات پیشرفته مشغول به کار هستند و نوسان برق موجب زیان هنگفتی به این واحدها میشود.

برچسب ها : اخبار,اخبار سیمان,خبر روز سیمان,خبر سیمان,سیمان چه خبر؟,سیمان خبر

……………… محصولات ما ………………

………………….. مقالات …………………..

در مورد سیمان چه می دانید؟

سیمان چیست؟      هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است که با مقالاتی ضمن فروش سیمان اطلاعاتی در رابطه با سیمان و مسائل مرتبط با…
نوشته قبلی
پذیرش 725 هزار تن کلینکر 6 شرکت سیمانی در بورس کالا
نوشتهٔ بعدی
وزارت صمت مخالف عرضه سیمان در بورس کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست