بیش از یک میلیون تن سیمان شنبه در بورس کالا عرضه می شود.

دسته بندی : اخبار روز | هلدینگ آسیا مواد شاهرود | فروش سیمان
عرضه بورس سیمان

هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است تا ضمن فروش سیمان اخبار روز سیمان را نیز در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

با پیگیری هلدینگ آسیا مواد شاهرود  خبرها حاکی از آن است بر اساس اطلاعیه عرضه بازار فیزیکی بورس کالای ایران، شنبه 23 مرداد ماه در مجموع یک میلیون و 14 هزار و 40 تن انواع سیمان از سوی 46 شرکت در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا عرضه می شود.

از این حجم عرضه شده بیشترین سهم مربوط به سیمان تیپ 2 با تناژ 733 هزار و 190 تن است. همچنین 99 هزار تن سیمان تیپ 5، 71 هزار تن سیمان تیپ 425-1، 40 هزار و 850 تن سیمان پوزولانی و 32 هزار و 500 تن سیمان تیپ 325-1 عرضه می شود.

علاوه بر این سیمان پوزولانی ویژه و سیمان سفید هر یک به میزان 14 هزار و 500 تن، سیمان مرکب به میزان 6500 تن و سیمان تیپ 525-1 به میزان 2000 تن نیز از دیگر عرضه های سیمانی ها در روز شنبه بوده که روی تابلو معاملات می روند.

این گزارش می افزاید، 46 شرکتی که در روز شنبه عرضه خواهند داشت شامل کارخانجات سیمان لامرد، مجتمع سیمان غرب آسیا، صنایع سیمان نهاوند، صنایع سیمان سامان غرب، کویر کاشان، کرمان، کردستان، کاوان بوکان، هرمزگان، نیزار قم، منددشتی، ممتازان کرمان، مازندران، قائن، فیروزگوه، فارس نو و فارس است.

همچنین شرکت های سیمان غرب، عمران انارک، صوفیان، شمال، شرق شاهرود، سپاهان، ساوه، زنجان، زاوه تربت، زابل، دورود، دشتستان، داراب، خوزستان، خزر، سیمان خاش، جوین، توسعه ماهان کرمان، تهران، پیوند گلستان، بجنورد، اصفهان، ارومیه، اردستان، آذر آبادگان خوی، آبیک، بین المللی ساروج بوشهر و فراز فیروزکوه نیز سایر عرضه کنندگان روز شنبه هستند.

گفتنی است از ابتدای عرضه سیمان در بورس کالا که به تاریخ 9 خرداد ماه برمی گردد در مجموع 4 میلیون و 269 هزار و 380 تن سیمان در بورس کالا عرضه شد که با تقاضای 4 میلیون و 325 هزار و 70 تنی همراه شد و 3 میلیون و 261 هزار و 200 تن آن در نهایت مورد معامله قرار گرفت.

برچسب ها : اخبار,اخبار سیمان,بورس کالا,خبر روز سیمان,خبر سیمان,سیمان چه خبر؟,سیمان خبر,سیمان و بورس,عرضه سیمان

……………… محصولات ما ………………

………………….. مقالات …………………..

در مورد سیمان چه می دانید؟

سیمان چیست؟      هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است که با مقالاتی ضمن فروش سیمان اطلاعاتی در رابطه با سیمان و مسائل مرتبط با…
نوشته قبلی
تا دو هفته آینده کل سیمان در بورس عرضه می شود
نوشتهٔ بعدی
مخالفت سازمان استاندارد با توزیع سیمان در بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست