وزارت صمت مخالف عرضه سیمان در بورس کالا

دسته بندی : اخبار روز | هلدینگ آسیا مواد شاهرود | فروش سیمان
cement

            

          هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است تا ضمن فروش سیمان، اخبار روز سیمان را نیز در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد. عرضه سیمان در بورس کالا، ساز و کار لازم را ندارد. فرهاد رحمانی، معاون غیرفلزی دفتر صنایع معدنی سیمان شب گذشته(سه شنبه 29 تیر) در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما با بیان اینکه وزارت صمت مخالف عرضه سیمان در بورس کالا بود، چون ساز و کار لازم فراهم نشده بود، گفت: موضوع قیمت گذاری سنتی در سیمان در سال های پیش بوده و از چند سال گذشته هم از سبد حمایتی خارج می شود و به گونه ای بر اساس صورت های مالی واحدهای سیمان و توسط سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده نظارت می شود تا قیمت بیش از اندازه افزایش پیدا نکند بنابر اصرار واحدهای سیمانی مبتنی بر عرضه سیمان در بورس کالا و با توجه به مخالفت وزارت صمت این اتفاق افتاد.

              رحمانی با اشاره به اینکه دلیل مخالفت صمت، نبود ساز و کار لازم در عرضه سیمان در بورس کالا بود گفت: هنوز هم معتقدیم این ساز و کار وجود ندارد و باید ساماندهی شود. به دلیل ماهیت سیمان هنوز قیمت گذاری سنتی سیمان وجود دارد و یکباره نمی توان همه ظرفیت را در بورس کالا عرضه کرد.

برچسب ها : اخبار,اخبار سیمان,خبر روز سیمان,خبر سیمان,سیمان چه خبر؟,سیمان خبر

……………… محصولات ما ………………

………………….. مقالات …………………..

در مورد سیمان چه می دانید؟

سیمان چیست؟      هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است که با مقالاتی ضمن فروش سیمان اطلاعاتی در رابطه با سیمان و مسائل مرتبط با…
نوشته قبلی
بی برنامگی قطعی برق واحدهای تولیدی منجر به التهاب بیشتر بازار سیمان و فولاد میشود.
نوشتهٔ بعدی
بحران تابستانی و زمستانی در سیمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست