حمله ارزهای دیجیتال به صنعت ایران

دسته بندی : اخبار روز | هلدینگ آسیا مواد شاهرود | فروش سیمان

         هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است تا ضمن فروش سیمان اخبار روز سیمان را نیز در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

سهم صنعت سیمان از مصرف برق؟

          سید عباس حسینی مدیر عامل سیمان تهران در یادداشتی عنوان کرد: در حالی که امسال از سوی مقام معظم هبری سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نام گرفته است اما صدای پای بحران زودتر از همیشه به گوش فعالان حوزه صنعت می رسد.

           فعالان حوزه صنعت بیش از هر زمان دیگری نگران مواجهه زودهنگام با کمبود برق هستند و بیم آن میرود وزارت نیرو با هدف تأمین برق خانگی، نسبت به قطع برق صنایع اقدام کند، در همین حال مسئولان این حوزه صراحتا یکی از دلایل کمبود برق در کشور را افزایش فعالیت استخراج کنندگان ارز دیجیتال در کشور میدانند و معتقدند این عامل در کنار افزایش دما و . . . سبب شده است زودتر از همیشه مشکل کمبود برق به چشم بیاید. پیش از این تنها در اوج گرمای تابستان صنایع با مشکلی به نام کمبود برق روبرو بودند. البته قطعی برق در برنامه وجود نداشت و با اعطای مشوق هایی توسط مدیریت شبکه به صنایع پرمصرف، مدیریت مصرف برق  صورت میگرفت.

 

برچسب ها : اخبار,اخبار سیمان,خبر روز سیمان,خبر سیمان,سیمان چه خبر؟,سیمان خبر

……………… محصولات ما ………………

………………….. مقالات …………………..

در مورد سیمان چه می دانید؟

سیمان چیست؟      هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است که با مقالاتی ضمن فروش سیمان اطلاعاتی در رابطه با سیمان و مسائل مرتبط با…
نوشته قبلی
83 هزار تن سیمان در بورس کالا عرضه میشود
نوشتهٔ بعدی
صادرات 240 هزار تن کلینکر از پایانه شلمچه به عراق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست