توزیع سیمان توسط بازرسان سازمان صمت رصد می شود / قید فوریت برای ثبت نام تمام عاملان

دسته بندی : اخبار روز | هلدینگ آسیا مواد شاهرود | فروش سیمان
pic cement

هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است تا ضمن فروش سیمان اخبار روز سیمان و فولاد را نیز در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

    با پیگیری هلدینگ آسیا مواد شاهرود  خبرها حاکی از آن است معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان تهران ضمن اشاره بر اینکه هرگونه عرضه سیمان به واحدهای فاقد ثبت نام در سامانه جامع تجارت و کد نقش ممنوع خواهد بود و تمامی معاملات اعم از عمده خر منوط به دریافت کد بورسی و ثبت نام در سامانه جامع تجارت است، بر تسریع در ثبت نام تاکید و اعلام کرد که بازرسان سازمان صمت توزیع سیمان و فولاد را رصد می کنند.

     سعید محمدی پور در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در راستای مصوبات صد و سی و سومین جلسه کارگروه تنظیم بازار و به منظور شفافیت عملکرد، واحدهای تولیدی و کلیه کارخانه های تولیدکننده سیمان از یکم تیرماه سال جاری مکلف به ثبت اطلاعات موجودی اولیه، تولید، فروش، قیمت، ورود و خروج در سامانه جامع تجارت شده اند و ضمن فعال شدن شناسه سیمان و کلینکر در سیمان، ملزم به اظهار تولید و سپس انتقال مالکیت در سامانه مذکور هستند.

     معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان تهران، هرگونه خرید و فروش سیمان و فولاد از سوی واحدهای تولیدی و عاملان عمده و خرده فروشی را علاوه بر دریافت کد بورسی منوط به ثبت نام در سامانه جامع تجارت و ارائه کد نقش دانست، تاکید کرد: عاملان با قید فوریت در سامانه ثبت نام کنند.

     وی ضمن تاکید بر اینکه بازرسان سازمان صمت توزیع سیمان و فولاد را نظارت می کنند، تصریح کرد: عدم ثبت نام در سامانه جامع تجارت و ثبت اسناد در سامانه به منزله تخلف است و به عنوان عرضه خارج از شبکه محسوب شده و با متخلفان برخورد خواهد شد. مردم نیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، موارد را با شماره تلفن 124 و سامانه www.124.ir گزارش کنند تا در کمترین زمان ممکن، مورد رسیدگی قرار گیرد.

     اوایل شهریور ماه(هشتم شهریور ماه)، معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت در ابلاغیه ای هر گونه خرید و عرضه سیمان خارج از بورس کالا را ممنون اعلام کرد و پس از آن، ضمن تاکید بر اینکه چهار گروه هدف این چرخه، باید برای اخذ کد بورسی خود اقدام کنند.

برچسب ها : اخبار,اخبار سیمان,بورس سیمان,خبر روز سیمان,خبر سیمان,سیمان چه خبر؟,سیمان خبر,سیمان و بورس,عرضه سیمان

……………… محصولات ما ………………

………………….. مقالات …………………..

در مورد سیمان چه می دانید؟

سیمان چیست؟      هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است که با مقالاتی ضمن فروش سیمان اطلاعاتی در رابطه با سیمان و مسائل مرتبط با…
نوشته قبلی
کاهش 50 درصدی پیش دریافت خرید سیمان
نوشتهٔ بعدی
بازار با رفتار منفعلانه در تأمین سوخت سیمانی ها متلاطم می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست