83 هزار تن سیمان در بورس کالا عرضه میشود

دسته بندی : اخبار روز | هلدینگ آسیا مواد شاهرود | فروش سیمان

         هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است تا ضمن فروش سیمان اخبار روز سیمان را نیز در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

          محمد شریعتمداری در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: برای نخستین بار در تاریخ بورس کالای ایران فردا(یکشنبه 9 خرداد) بیش از 83 هزار تن محصولات سیمانی شستا را در بورس کالا برای شفافیت بیشتر و سودآوری بهتر ذینفعان عرضه می کنیم.

            با توجه به موافقت هیأت پذیرش اوراق بهادار در جلسه 19 بهمن ماه پارسال با پذیرش سهام شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی(سهامی عام) در بورس اوراق بهادار تهران و با عنایت به احراز موارد تعیین شده در مصوبه مزبور از سوی آن شرکت، از تاریخ 20 فروردین سال جاری شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی به عنوان پانصد و سی و هفتمین شرکت پذیرفته شده در بخش «هلدینگ چند رشته ای صنعتی» گروه و طبقه «شرکت های صنعتی چند رشته ای» با کد صنعت «3999» و نماد «شستا، SHASTA» در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

          محصولات شرکت های سیمانی آبیک، ساوه، صوفیان، فارس نو، فارس غرب، خزر و خاش آماده ورود به بورس کالا هستند و روز یکشنبه نخستین عرضه انجام می شود.

برچسب ها : اخبار,اخبار سیمان,خبر روز سیمان,خبر سیمان,سیمان چه خبر؟,سیمان خبر

……………… محصولات ما ………………

………………….. مقالات …………………..

در مورد سیمان چه می دانید؟

سیمان چیست؟      هلدینگ آسیا مواد شاهرود در زمینه فروش سیمان بر آن است که با مقالاتی ضمن فروش سیمان اطلاعاتی در رابطه با سیمان و مسائل مرتبط با…
نوشته قبلی
حاج علی اکبر شهری درگذشت
نوشتهٔ بعدی
حمله ارزهای دیجیتال به صنعت ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست